CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jesteśmy zespołem praktyków, którzy od kilkunastu lat prowadzą szkolenia i doradztwo w czterech obszarach: produktywność, kierowanie pracownikami, efektywność handlowa, systemy zarządzania.
POZNAJ NAS
Pracujemy z liderami branż automotive, przetwórstwa tworzyw sztucznych, metalowej, spożywczej i agro, wspierając ich zespoły w osiąganiu celów biznesowych. Naszą codziennością jest praca z firmami produkcyjnymi stref przemysłowych: LSSE, WSSE czy PSSE.
Misja i wartości

GDS FALCO to zgrany zespół konsultantów i trenerów branżowców. Cechuje nas profesjonalizm, etyka i innowacyjność w działaniu. Nasze usługi są różnorodne i kompleksowe. Pracujemy systemowo wzmacniając efekty szkoleń.

W oczach naszych Klientów jesteśmy postrzegani jako zaufani, preferowani, stali i długofalowi, wyspecjalizowani partnerzy. Nasza praca sprawia nam radość także dlatego, że cenimy wartości, które są podstawą naszego działania:
partnerstwo, zaufanie, profesjonalizm, rozwaga, innowacyjność i kreatywność.

PRACUJEMY DLA NAJLEPSZYCH W SWOICH BRANŻACH
DLACZEGO MY