Zatrzymywanie najlepszych pracowników w naszej firmie

Ładowanie Wydarzenia

Grupa Doradczo – Szkoleniowa FALCO zaprasza na nieodpłatny sampling kierowany do kadry zarządzającej pt. „Zatrzymywanie najlepszych pracowników w naszej firmie” – szczegóły w załączeniu.

Dzięki doświadczeniu Falco w pracy z firmami produkcyjnymi uczestnicy będą mogli za pośrednictwem specjalnego formularza poznać strategiczne obszary, które powodują zatrzymanie najlepszych pracowników w firmie i zdiagnozować, które z nich mają do dyspozycji w swoich firmach.

O doświadczeniach w pracy z kadrą zakładów produkcyjnych i efektach poszkoleniowych opowiedzą trenerzy: Dorota Szymańska i Mariusz Lipkowski.

Miejsce: HOTEL QUBUS LEGNICA

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach może uczestniczyć 1 osoba z jednej firmy. Uczestnicy otrzymują certyfikat udziału w warsztatach.

Dane do dokonania zgłoszenia: a.rokicka@falco.edu.pl, tel. 795 491 331.

Data:
Czas: