Styczeń 19, 2015

Przekonaj pracowników do dbania o jakość

Poznaj poradnik menedżerski dla pełnomocników, kierowników i szefów, którym zależy na jakości. Polecają nasi trenerzy, którzy są autorami tej książki i wydawnictwo Diffin.

zrzut-ekranu-2016-11-23-o-12-58-29Książka stanowi kompendium wiedzy menedżerskiej, niezbędnej do skutecznego zarządzania jakością w firmie. Bycie szefem, kierownikiem, pełnomocnikiem może być dzięki niej o wiele łatwiejsze. Jeśli odpowiadasz za jakość w swojej firmie, bez względu na zajmowane stanowisko jesteś menedżerem i potrzebujesz umiejętności postępowania z ludźmi. Przekonaj ich do dbania o standardy, uświadom im wagę dobrej jakości dla klienta, dla konkurencyjności firmy, dla ich własnej pracy. Naucz się przekonująco argumentować, przekazywać zadania, organizować zebrania, planować i oceniać szkolenia. Wykorzystaj audity wewnętrzne do skuteczniejszego kierowania firmą. W kolejnych rozdziałach znajdziesz łatwe do zrozumienia i wdrożenia przykłady sprawdzonych metod działania.

Autorami książki są Dorota i Marcin Szymańscy. Prowadząc firmę Falco pracują jako trenerzy i konsultanci. Wdrażają w firmach produkcyjnych systemy zarządzania, przekonują pracowników do utrzymywania i doskonalenia nowych zasad pracy, przygotowują menedżerów do kierowania.

 

Z recenzji prof. dr. hab. inż. Jacka Kijowskiego:

(…) uważam, że całe opracowanie jest godne polecenia. (…) Ta książka – przewodnik różni się korzystnie od innych opracowań bardzo sformalizowanych i brzmiących językiem standardów wdrażania systemów jakości. To opracowanie oparte na doświadczeniu Autorów przemawia do czytelnika jasnym i zwięzłym przekazem. Proponuje mu szereg oryginalnych, jak również sprawdzonych wzorów i rozwiązań skutecznie wspomagających menadżerów w mozolnej pracy nad kształtowaniem mentalności projakościowej podległych pracowników.

Patroni medialni:
            

 

Publikacje
About Marcin Szymański

Marcin Szymański od 2002 roku zawodowo zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania i narzędzi lean management. Współpracuje z firmami z całej Polski z różnych branż, przemysłu, handlu i usług. Pracuje z liderami stref przemysłowych, od automotive po przemysł ciężki, branżę chemiczną, elektroniczną i koncerny spożywcze. W projektach łączy twarde techniki z miękkimi: inżynierię procesową i lean management z psychologią zespołów.