5S, KAIZEN, TPM, VSM, KANBAN, SMED

Szkolenia: Lean management

Pomagamy specjalistom, menedżerom i pracownikom operacyjnym w zwiększaniu osobistej i zespołowej efektywności. Wspieramy ich w projektach doskonalenia i rozwoju procesów – biznesowych, logistycznych i produkcyjnych. Doradzamy jak sprawnie rozwiązywać najistotniejsze problemy i radzić sobie z wyzwaniami, jak dochodzić do przyczyn źródłowych, eliminować je tak aby nigdy więcej się nie powtarzały i racjonalizować wszystkie aspekty i procesy organizacji w myśl filozofii Lean management i Kaizen.

Szkolenie: System TWI – mentorzy i trenerzy produkcji

TWI standaryzuje i podnosi efektywność szkoleń i instruktaży dla pracowników produkcji. Jest doskonałym sposobem na sprawne przekazywanie wiedzy i umiejętności.

Szkolenie: Lean Office – szczupłe procesy biznesowe

Lean management oznacza wyszczuplone zarządzanie i dotyczy wszystkich procesów biznesowych

Szkolenie: Program KAIZEN [PL]

Jak budować system zgłaszania i wdrażania oddolnych inicjatyw racjonalizatorskich? Porównaj doświadczenia, dowiedz się więcej.

Szkolenie: Problem Solving 2.0 – rozwiązywanie problemów i wyzwań związanych z optymalną efektywnością.

Jeżeli czujesz, że Twoja firma traci czas i marnuje swoje najlepsze zasoby w niekończącym się procesie zarządzania problemami, to warsztaty Problem Solving 2.0 są dla Ciebie.

Szkolenie: TPM – totalne utrzymanie maszyn w ruchu.

Od czego zacząć i jak zwiększyć szansę na utrzymanie wyniku? Dlaczego tak często TPM nie działa tak, jak trzeba? Jaką rolę odgrywają różne osoby w planowaniu, wdrożeniu i w utrzymaniu TPM? Co motywuje, a co zniechęca do wdrożenia TPM? Jak uwolnić się od pułapek złej optymalizacji i toksycznego Lean?

Szkolenie: Analiza D i P-FMEA .

Skuteczna prewencja = niższe koszty i mniej problemów na przyszłość.

Szkolenie: SMED i optymalizowanie efektywności.

Optymalizacja przezbrojeń maszyn, urządzeń i linii technologicznych.

Szkolenie: Program 5S w obszarze produkcji i strefie logistyczno – magazynowej

Jak poprzez program 5S utrzymać wysoką jakość stanowisk pracy?